Spinner loader
Spinner loader

Stomatologia Kubica jest firmą rodzinną, której celem jest kompleksowe leczenie. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, dobieramy odpowiednie leczenie, które wykonywane jest z najwyższą starannością przy pomocy materiałów bardzo wysokiej klasy.

Leczymy Pacjentów tak jakbyśmy sami chcieli być leczeni.

O pięknym uśmiechu marzy wiele osób. To symbol zdrowia i atrakcyjności. Jednak uzyskanie nieskazitelnego uśmiechu kojarzy się z bólem i dyskomfortem. Jesteśmy przekonani, że wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym zdecyduje o porzuceniu takich poglądów. Stosowane przez nas techniki znieczulające zapewniają bezbolesne i bezstresowe leczenie zębów, w tym również leczenie kanałowe. Dzięki umiejętnościom i doświadczeniu naszych specjalistów, a także zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, nawet najbardziej skomplikowane leczenia przy wykorzystaniu mikroskopu zabiegowaego daje lepszy wglad do wnętrza zeba oraz przebiega komfortowo dla pacjenta. Wiemy, że współpraca międzypokoleniowa przynosi bardzo dobre rezultaty i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość. Już dziś nasz gabinet oferuje Państwu usługi z zakresu nowoczesnej stomatologi zachowawczej, protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji czy profilaktyki.

Lek. Stom. Bożena Kubica

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobytła w pracy w dużych Centrach Stomatologicznych oraz we własnej praktyce dentystycznej prowadzonej nieprzerwanie od 1990 roku. Uczestniczka w wielu szkoleniach specjalistycznych oraz prestiżowych kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe zgodnie z najwyższym standardem w zakresie protetyki, endodoncji, stomatologii zachowawczej. Cechy spokojnego , a zarazem pogodnego, lekarza powodują, że każdy Pacjent – ten duży jak i mały – czuje się bezpiecznie i swobodnie podczas wykonywanego przez nią zabiegu dentystycznego.

www.kubicadent.eu

Lek. Dent. Paweł Kubica

Ukończył studia na kierunku Lekarsko - Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Lwowie w roku 2011. Aktywny uczestnik licznych kursów i szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, co pozwala mu zdobywać nową wiedzę oraz wymieniać się doświadczeniem ze specjalistami w dziedzinie endodoncji. W swojej pracy na co dzień wykorzystuję mikroskop stomatologiczny pozwalający wykonywać skomplikowane zabiegi leczenia kanałowego. Podążając za najnowszymi trendami w Stomatologii, zapewnia swoim Pacjentom wysoki komfor t leczenia. Zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Pacjenta. Stomatologia jest jego pasją , poza tym interesuje się motoryzacja oraz uprawia triathlon.

Lek. Dent. Małgorzata Kubica

Ukończyła studia na kierunku Lekarsko-Dentystycznym na Uniwersytecie Medycznym we Lwowie w 2013r.

Praca jest dla niej pasją. Jej podstawowym założeniem jest zagwarantowanie pacjentowi poczucia bezpieczeństwa oraz pełen profesjonalizm we wszystkich wykonywanych procedurach. Stara się przeprowadzać bezbolesne zabiegi w przyjemnej atmosferze, korzystając z najnowszych rozwiązań leczniczych. Uczestniczyła w wielu kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, cały czas podnosząc swoje kwalifikacje.

Lek. Dent. spec. ortodonta Anna Opoka

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W latach 2016 - 2020 pracowała w charakterze nauczyciela akademickiego w Zakładzie Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, jednocześnie uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczy w licznych kursach stale poszerzając swoją wiedzę. Każdego Pacjenta traktuje indywidualnie i stara się sprostać jego oczekiwaniom.

Skontaktuj się z nami

Stomatologia Kubica

Nasypowa 12/7
40-551 Katowice