Spinner loader
Spinner loader

Unit Stoatologiczny KaVo Primus 1058

KaVo Primus 1058 to flagowy unit firmy KaVo. W nowej KaVo Primus 1058 Life oferując jednocześnie nowoczesny design i jeszcze lepsze rozwiązania w zakresie ergonomii, utrzymał najwyższą jakość i funkcjonalność. Primus 1058 Life to teraz nie tylko synonim niezawodności, ale również estetyki oraz komfortu lekarza i pacjenta.

Ergonomiczny kształt , trwałe i dające się w pełni dezynfekować wykończenia i elementy co zapewnia pełną ochronę przed zakażeniami. Unit wyposażony w ssak pozwala na swobodną pracę w pozycji leżącej pacjenta, co wiąże się z mniejszym stresem a większym komfortem podczas zabiegów.

Mikroskop operacyjny Seliga SmartOptic

Mikroskop operacyjny Seliga SmartOptic to sprzęt do endodoncji i mikrochirurgii stomatologicznej. Łączy on w sobie nowoczesne rozwiązania w kompaktowym urządzeniu gotowym do pracy w gabinecie stomatologicznym.

Jasna optyka w połączeniu z oświetleniem LED pozwalają na leczenie w dużym powiększeniu. Tor wizyjny w który wyposażeny jest nasz mikroskop, to układ optyczny, umożliwiający przekazywanie obrazu, który widzi operator mikroskopu, na monitor. Obraz może być przekazywany "na żywo" lub archiwizowany na dysku komputera.

Mikrosilnik endodontyczny TF Adaptive - Elements Motor z kątnicą Kavo

TF Adaptive to innowacyjny system opracowywania kanałow korzeniowych który przez połączenie ciągłej rotacji i ruchu recyprokalnego (w prawo/w lewo), umożliwia prostą, i bezpieczną preparację kanałów korzeniowych nawet w najtrudniejszych przypadkach. Mikrosilnik automatycznie wykrywa naprężenia generowane podczas pracy (im bardziej skomplikowany przypadek, tym większe naprężenia), automatycznie wybiera najlepszą metodę opracowania kanału. Sekunda po sekundzie wybiera on charakterystyke dla ruchu recyprokalnego lub ciągłą rotację. System Adaptive jest oparty na „inteligentnym” silniku, który dobiera indywidualne parametry dostawując je do pracy w poszczególnych kanałach.

Bezprzewodowy system do wypełniania ciekła gutaperki B&L SuperEndo α2 i SuperEndo β

System Super Endo to niezwykle poręczny system 3D wypełniania kanałów korzeniowych plastyczną gutaperką. Dzięki zastosowaniu gorącego pluggera urządzenie pozwala na szybkie i łatwe wypełnianie kanałów metodą płynnej fali. Prosta i intuicyjna obsługa oraz precyzyjny charakter urządzenia, powodują że to narzędzie, gwarantujące bezpieczeństwo i skuteczność każdego leczenia kanałowego.

Endometr Rypex 5

Urządzenia służące do dokładninych pomiarów długosci kanałow w trakcie leczenia endodoncznego. Bez narażenia Pacjenta na promieniowanie pozwala na uzyskanie większej precyzji niż zdjęcie rentgenowskie

KaVo GXS-700 + RTG FOCUS

Jest to radiowizjografią przewodową z czujnikiem wykonanym w najnowszej technologii charakteyzującą się bardzo wysokiej rozdzielczości. Umożliwia on wykonywanie zdjęć wewnątrzustnych. Jego niezwykła zaletą jest łatwość użycia oraz komforta dla Pacjenta.

O NAS

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Pacjentach potrzebujących natychmiastowej pomocy stomatologicznej, jak i dla tych, którzy regularnie dbają o zdrowie swoje i bliskich.Dokładamy wszelkich starań aby wizyty w naszym gabinecie przebiegały bezstresowo i w miłej atmosferze. Nabyta przez nas wiedza i uzyskane doświadczenie medyczne gwarantują najwyższą jakość leczenia.

Czytaj więcej

CENNIK

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług stomatologii Kubica.

Czytaj więcej

ZAKRES USŁUG

Zapraszamy na kompleksową konsultację stomatologiczną, na której lekarz stomatolog zaproponuje odpowiedni dla pacjenta plan leczenia. Oferujemy pełny zakres usług począwszy od profilaktyki, leczenia zachowawczego,stomatologii estetycznej, stomatologii dziecięcej, chirurgii oraz protetyki.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Stomatologia Kubica

Nasypowa 12/7
40-551 Katowice